Sitemizde (Bidobi.Net’te) yer alan bilgiler ansiklopedik bilgi niteliğinde olup sadece bilgi vermek amaçlıdır. Hiç bir şekilde okuyucuya ( ziyaretçiye) uygulama ve tedavilerden doğru sonuç alma garantisi vermemektedir . Uygulamalardan doğabilecek her türlü sonuçtan ziyaretçinin kendisi sorumludur ve bu sonuçlardan dolayı Bidobi.Net ile ilgili herhangi bir hak talebinde bulunamaz. Sitemizde (Bidobi.net’te) yer alan tüm bilgilerin hayata geçirilmesi sorumluluğu tamamen ziyaretçiye aittir. Meydana gelebilecek her türlü sonuçtan Sitemiz ( Bidobi.net ) sorumlu tutulamaz ve herhangi bir konuyla ilgili olarak hak talebinde bulunulamaz.

Bidobi.net üzerinde yer alan bütün konular deneme yanılma yoluyla alınan sonuçları ve genel geçerliliği olan bilgiler vermektedir. Kişiye özel olmadığından, farklı sonuçlar ortaya çıkabilmektedir ve bu sonucun tüm sorumluluğu ziyaretçinin kendisine aittir. Konular altında yapılan yorumların tüm sorumluluğu yorumu yapana aittir ve bu yorumlardan sitemiz ( Bidobi.net) sorumlu tutulamaz. Yine bu yorumlara verilen cevaplar yalnızca bilgilendirme amaçlı olup, kesin bilgi niteliği taşımamaktadır. Yorum içerisinde yer alan önerilere uyup uymamak, ilgili kişinin inisiyatifine bırakılmış ve tüm sorumluluk kendisine aittir.

Sitemizde yer alan tüm içeriklerden dolayı ziyaretçide oluşabilecek herhangi bir olumsuzluk durumunda sitemiz ve sitemiz editörleri sorumlu tutulamaz ve herhangi bir hak talebinde bulunulamaz. Sitede yer alan Bilgilerin Hayata geçirilme sorumluluğu tamamen ziyaretçiye aittir.